TNPW2010174RBEEF Vishay /Dale
  • More about TNPW2010174RBEEF Vishay /Dale
    TNPW2010174RBEEF Vishay /Dale
    TNPW2010174RBEEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010174RBEEF is described as RES 174 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE