TNPW2010165RBEEY Vishay /Dale
  • More about TNPW2010165RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010165RBEEY Vishay /Dale
    TNPW2010165RBEEY is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW2010165RBEEY is described as RES 165 OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE