TNPW201014K0BEEF Vishay /Dale
  • More about TNPW201014K0BEEF Vishay /Dale
    TNPW201014K0BEEF Vishay /Dale
    TNPW201014K0BEEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW201014K0BEEF is described as RES 14K OHM 0.1% 2/5W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE