RWR89SR383FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR383FRB12 Vishay /Dale
    RWR89SR383FRB12 Vishay /Dale
    RWR89SR383FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR383FRB12 is described as RES 0.383 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE