RWR89SR348FSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR348FSS70 Vishay /Dale
    RWR89SR348FSS70 Vishay /Dale
    RWR89SR348FSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR348FSS70 is described as RES 0.348 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE