RWR89SR243FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR243FRS73 Vishay /Dale
    RWR89SR243FRS73 Vishay /Dale
    RWR89SR243FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR243FRS73 is described as RES 0.243 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE