RWR89SR180FSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR180FSS70 Vishay /Dale
    RWR89SR180FSS70 Vishay /Dale
    RWR89SR180FSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR180FSS70 is described as RES 0.18 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F