RWR89SR169FSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR169FSS70 Vishay /Dale
    RWR89SR169FSS70 Vishay /Dale
    RWR89SR169FSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR169FSS70 is described as RES 0.169 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"