RWR89SR154FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR154FRS73 Vishay /Dale
    RWR89SR154FRS73 Vishay /Dale
    RWR89SR154FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR154FRS73 is described as RES 0.154 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE