RWR89SR140FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR89SR140FRS73 Vishay /Dale
    RWR89SR140FRS73 Vishay /Dale
    RWR89SR140FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89SR140FRS73 is described as RES 0.14 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM