RWR89S95R3FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S95R3FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S95R3FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S95R3FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S95R3FRRSL is described as RES 95.3 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM