RWR89S6040FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S6040FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S6040FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S6040FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S6040FSB12 is described as RES 604 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"