RWR89S5R11FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S5R11FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S5R11FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S5R11FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S5R11FSB12 is described as RES 5.11 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.