RWR89S56R2FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S56R2FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S56R2FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S56R2FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S56R2FSB12 is described as RES 56.2 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM