RWR89S4R64FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S4R64FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S4R64FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S4R64FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S4R64FSB12 is described as RES 4.64 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK