RWR89S4R02FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR89S4R02FSS73 Vishay /Dale
    RWR89S4R02FSS73 Vishay /Dale
    RWR89S4R02FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S4R02FSS73 is described as RES 4.02 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE