RWR89S4750FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR89S4750FSS73 Vishay /Dale
    RWR89S4750FSS73 Vishay /Dale
    RWR89S4750FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S4750FSS73 is described as RES 475 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM