RWR89S4640FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR89S4640FSS73 Vishay /Dale
    RWR89S4640FSS73 Vishay /Dale
    RWR89S4640FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S4640FSS73 is described as RES 464 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"