RWR89S40R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S40R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S40R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S40R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S40R0FRRSL is described as RES 40 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK