RWR89S38R8FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S38R8FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S38R8FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S38R8FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S38R8FRRSL is described as RES 38.8 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP