RWR89S2R80FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S2R80FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S2R80FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S2R80FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2R80FRRSL is described as RES 2.8 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP