RWR89S2R37FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89S2R37FRS70 Vishay /Dale
    RWR89S2R37FRS70 Vishay /Dale
    RWR89S2R37FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2R37FRS70 is described as RES 2.37 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"