RWR89S2R15FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S2R15FRBSL Vishay /Dale
    RWR89S2R15FRBSL Vishay /Dale
    RWR89S2R15FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2R15FRBSL is described as RES 2.15 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK