RWR89S28R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S28R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S28R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S28R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S28R0FRRSL is described as RES 28 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE