RWR89S2321FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S2321FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S2321FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S2321FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2321FSB12 is described as RES 2.32K OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE