RWR89S2260FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S2260FRBSL Vishay /Dale
    RWR89S2260FRBSL Vishay /Dale
    RWR89S2260FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2260FRBSL is described as RES 226 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.