RWR89S2200FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89S2200FRS70 Vishay /Dale
    RWR89S2200FRS70 Vishay /Dale
    RWR89S2200FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2200FRS70 is described as RES 220 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.