RWR89S2101FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89S2101FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S2101FSB12 Vishay /Dale
    RWR89S2101FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S2101FSB12 is described as RES 2.1K OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F