RWR89S1R50FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89S1R50FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S1R50FRRSL Vishay /Dale
    RWR89S1R50FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S1R50FRRSL is described as RES 1.5 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD