RWR89S17R8FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89S17R8FRS70 Vishay /Dale
    RWR89S17R8FRS70 Vishay /Dale
    RWR89S17R8FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89S17R8FRS70 is described as RES 17.8 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK