RWR89NR505BRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89NR505BRRSL Vishay /Dale
    RWR89NR505BRRSL Vishay /Dale
    RWR89NR505BRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89NR505BRRSL is described as RES 0.505 OHM 3W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS