RWR89NR499BRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR89NR499BRRSL Vishay /Dale
    RWR89NR499BRRSL Vishay /Dale
    RWR89NR499BRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89NR499BRRSL is described as RES 0.499 OHM 3W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"