RWR89N4R02BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89N4R02BSBSL Vishay /Dale
    RWR89N4R02BSBSL Vishay /Dale
    RWR89N4R02BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N4R02BSBSL is described as RES 4.02 OHM 3W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE