RWR89N4990FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR89N4990FRS70 Vishay /Dale
    RWR89N4990FRS70 Vishay /Dale
    RWR89N4990FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N4990FRS70 is described as RES 499 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH