RWR89N3480BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR89N3480BSBSL Vishay /Dale
    RWR89N3480BSBSL Vishay /Dale
    RWR89N3480BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N3480BSBSL is described as RES 348 OHM 3W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X