RWR89N13R0FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR89N13R0FRB12 Vishay /Dale
    RWR89N13R0FRB12 Vishay /Dale
    RWR89N13R0FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR89N13R0FRB12 is described as RES 13 OHM 3W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.