RWR84SR740FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR84SR740FSRSL Vishay /Dale
    RWR84SR740FSRSL Vishay /Dale
    RWR84SR740FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84SR740FSRSL is described as RES 0.74 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM