RWR84S5R00BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR84S5R00BSB12 Vishay /Dale
    RWR84S5R00BSB12 Vishay /Dale
    RWR84S5R00BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S5R00BSB12 is described as RES 5 OHM 7W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS