RWR84S3R79BRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR84S3R79BRRSL Vishay /Dale
    RWR84S3R79BRRSL Vishay /Dale
    RWR84S3R79BRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S3R79BRRSL is described as RES 3.79 OHM 7W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.