RWR84S24R3DSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR84S24R3DSBSL Vishay /Dale
    RWR84S24R3DSBSL Vishay /Dale
    RWR84S24R3DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S24R3DSBSL is described as RES 24.3 OHM 7W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH