RWR84S24R0DSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR84S24R0DSBSL Vishay /Dale
    RWR84S24R0DSBSL Vishay /Dale
    RWR84S24R0DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S24R0DSBSL is described as RES 24 OHM 7W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"