RWR84S23R7DSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR84S23R7DSB12 Vishay /Dale
    RWR84S23R7DSB12 Vishay /Dale
    RWR84S23R7DSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S23R7DSB12 is described as RES 23.7 OHM 7W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE