RWR84S15R0BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR84S15R0BSB12 Vishay /Dale
    RWR84S15R0BSB12 Vishay /Dale
    RWR84S15R0BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S15R0BSB12 is described as RES 15 OHM 7W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.