RWR84S10R0DRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR84S10R0DRBSL Vishay /Dale
    RWR84S10R0DRBSL Vishay /Dale
    RWR84S10R0DRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84S10R0DRBSL is described as RES 10 OHM 7W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.