RWR84NR604FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR84NR604FSRSL Vishay /Dale
    RWR84NR604FSRSL Vishay /Dale
    RWR84NR604FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84NR604FSRSL is described as RES 0.604 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.