RWR84NR332FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR84NR332FSBSL Vishay /Dale
    RWR84NR332FSBSL Vishay /Dale
    RWR84NR332FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84NR332FSBSL is described as RES 0.332 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM