RWR84NR316FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR84NR316FSBSL Vishay /Dale
    RWR84NR316FSBSL Vishay /Dale
    RWR84NR316FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84NR316FSBSL is described as RES 0.316 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.