RWR84N82R5FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR84N82R5FSBSL Vishay /Dale
    RWR84N82R5FSBSL Vishay /Dale
    RWR84N82R5FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N82R5FSBSL is described as RES 82.5 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.