RWR84N6R49FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR84N6R49FSB12 Vishay /Dale
    RWR84N6R49FSB12 Vishay /Dale
    RWR84N6R49FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N6R49FSB12 is described as RES 6.49 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP