RWR84N27R4FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR84N27R4FSRSL Vishay /Dale
    RWR84N27R4FSRSL Vishay /Dale
    RWR84N27R4FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N27R4FSRSL is described as RES 27.4 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.